Żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku, otoczeni wspaniałą technologią…

Żyjemy w XXI wieku, otoczeni zadziwiającą technologią , która jest dostępna na wyciągnięcie naszej ręki, śledzimy rozwój sztucznej inteligencji, zaś narzędzia, które nosimy w kieszeni, mają moc obliczeniową kilkakrotnie przekraczającą umiejętności komputerów używanych przez nas. Czy zastanawialiście się kiedykolwiek dlaczego pomimo owego całego postępu technologicznego oraz innowacji dostępnych dla każdego, nie spada renoma wszelkiego typu wróżek, ezoteryków, magów czy uzdrowicieli którzy działają na skraju zielarstwa, magii i alchemii?

Czy popularność wróżb, amuletów czy usług rodzaju odczynianie klątw i uroków miłosnych nie jest niższa wyłącznie ze względu na desperację ludzi, którzy to w trudnych momentach w życiu zwracają się dosłownie po w największym stopniu absurdalną radę? Odpowiedź na takie pytanie nie jest łatwa. Mimo całej wiedzy którą mamy o świecie, pomimo naukowych odkryć a także globalnej sieci internet w dalszym ciągu nie potrafimy wyjaśnić sobie wielu sytuacji czy zdarzeń. Nie mamy wiedzy co się dzieje z nami po śmierci, czy nasze dusze to prawdziwe byty czy tylko chemiczne procesy występujące w naszych organizmach. Nie jesteśmy wręcz w stanie odpowiedzieć sobie na pytanie czy miłosna magia to wyłącznie związek feromonów i zewnętrznego wyglądu czy jakieś tajemnicze zjawisko, jakie używamy nawet nieświadomie (czy także świadomie za pomocą odpowiednich zaklęć).

Nieprzenikniony dla naszych ludzkich oczu zostaje świat duchowy, niemożliwy do wyjaśnienia przez biologię, fizykę czy chemię. Całkiem możliwe, iż jakiegoś dnia będziemy w stanie wytłumaczyć wszelkie te niewyjaśnione dotąd obszary, które w chwili obecnej budzą lęk a także fascynację, ale póki co ich geneza zostaje dla nas nierozwikłaną tajemnicą. Nie myli się dawne przysłowie, iż są na świecie takie rzeczy, które nie śniły się filozofom i chodź dzisiaj zmienimy filozofię na naukę to i tak nie jest możliwe by nie zgodzić się z tym twierdzeniem. Jedynymi znawcami w tej dziedzinie są niezmiennie mistycy, wróżki i czarownicy, których skuteczność bywa dyskusyjną (chociaż nie jest wiadome czy z powodu oszustw czy kłopot w kontrolowaniu niektórych zjawisk). Pewnie prawda jest gdzieś pośrodku oraz wielu istnieje oszustów w branży ezoterycznej, niemniej jednak niesłabnąca popularność tej branży pozwala nam również doszukiwać się w tej kategorii pewnej skuteczności.

Uroki, spętanie czary miłosne zaklęcia i każda analogiczna działalność jest cały czas za bardzo tajemnicza, ażeby można było ją całkiem zignorować. Kluczem okazuje się tu zapewne dobór odpowiedniego fachowca, który to nie tylko nie jest kłamcą, ale również ma możliwość poszczycić się kilkoma, potwierdzonymi przez indywidualnych klientów rekomendacjami na temat skuteczności jego funkcjonowania.Bezdyskusyjne jest jednakże jedno. Nie jest dobrze samemu igrać z mocami, których to nie rozumiemy oraz nad którymi nie możemy zapanować. Może się to bardzo koszmarnie skończyć dla tych, którzy tego próbują.
.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *