Figurki kolekcjonerskie Funko Pop! przyciągają naszą uwagę swoim charakterystycznym wyglądem.

Figurki winylowe z kanciastymi a także dużymi głowami to znak rozpoznawczy działalności pop figurki. Seria Pop! jest dziś znana w każdym zakątku świata. Co stoi za wielką sławą figurek kolekcjonerskich serii Funko Pop!?

Funko jest amerykańską firmą, która została założona w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym ósmym roku. Dzisiaj jest jednym z największych producentów figurek oraz innych rzeczy dla kolekcjonerów. Kolekcjonerskie figurki Funko Pop! przyciągają uwagę klientów nietypowym designem. Są zrobione z winylu- tworzywa sztucznego. Te figurki mają kanciaste, duże głowy, jakie w wyniku połączenia z nieco mniejszymi korpusami utworzyły rozpoznawalne wszędzie połączenie. Bardzo dokładne wszystkich szczegółów to ich następny atut. Całość jest umieszczana w eleganckim opakowaniu , które ma dodatkowo okienko – nie wyrzucajmy go, bo figurka może wtedy stracić na swojej wartości. Tym, co sprawiło, iż kolekcjonerskie figurki Pop! okazały się tak znane, jest ich ekskluzywność oraz nawiązanie do pop-kultury. Z tego powodu nie tylko i wyłącznie budzą w wielu ludziach pasję do kolekcjonerstwa, ale też potrafią być doskonałym sposobem na lokatę kapitału. Takie figurki z poniektórych serii osiągają kosmiczne kwoty na przeprowadzanych aukcjach. Przedsiębiorstwo na bieżąco oddaje do sprzedaży kolejne serie figurek, pośród których prawie każdy może odnaleźć coś dla siebie.

Funko Pop!: najpopularniejsze serie figurek

Figurki Funko Pop! sprzedawane są w licencjonowanych seriach, dlatego wielbiciele animacji, filmów, seriali, komiksów, gier komputerowych, a także aktorów i piosenkarzy mogą bez kłopotu zebrać kolekcję swoich ulubionych postaci.

W gronie popularnych serii Funko Pop! zaliczamy: Harry Potter,Gra o Tron, Star Wars, Rick & Morty z Disney’a: Kraina Lodu, Toy Story, Król Lew, Mała Syrenka a także inne , Marvel: Avengers jak również Iron Man, Thor, Hulk oraz inni , z DC Comics: Superman, Batman, Wonder Woman i inni , Overwatch , Dragonball Z, Władca Pierścieni

Dostępne są także figurki Pop, które prezentują ważne postacie, na przykład wynalazców, piosenkarzy, aktorów. Własne figurki mają m.in. książę Harry i królowa Elżbieta II, Albert Einstein, Leonardo da Vinci, Alfred Hitchcock, Jaś Fasola.

 

 

Jeśli chodzi o zainteresowanie figurkami Funko nasz kraj również posiada wielkich kolekcjonerów, którzy stale rozszerzają własne kolekcje o nowe sztuki. Obecnie figurki Pop! dostępne są w wielu miejscach. Istnieje możliwość kupić je w hurtowniach z zabawkami, sklepach z wydawnictwami filmowymi, muzycznymi, grami komputerowymi. Najszerszy wybór czeka na klientów w e-sklepach a także na organizowanych aukcjach – tam możemy kupić niedostępne już, wyprzedane modele. Średni koszt za figurkę kolekcjonerską firmy Funko Pop! to około pięćdziesiąt pięć pln, lecz niektóre modele z edycji limitowanych osiągają wartości od stu zł do nawet ponad 300 pln. Ażeby nabyć je w niższej cenie, powinno się porównywać oferty pomiędzy wieloma sklepami a także czaić się na zdarzające się promocje.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *