Na czym właściwie polega tworzenie koszulek personalizowanych?

Odzież personalizowana i koszulki to ostatnio wyjątkowo słynne gadżety, jak i indywidualne a także dopasowane prezenty lub upominki. Jak przygotować tego rodzaju materiały? Czym właściwie one się cechują? Na czym właściwie polega projektowanie koszulek reklamowych?

Dużą zaletą koszulki z własnym nadrukiem jest możliwość dopracowania wszystkich szczegółów. Twórca szablonu może także wykorzystać dużo detali dotyczących danej sytuacji lub jednostki, jak również wykonać reklamę czy ofertę przedsiębiorstwa.
Koszulki z własnym nadrukiem to wyroby niezmiernie trwałe, wykonane z najwyższej jakości surowców. Taki nadruk jest odporny na wodę, przyjemny w dotyku, nietoksyczny, jak i nie ulega zniszczeniu w trakcie prania. Tego typu ubrania nie powodują żadnych alergii, a kolor na tkaninie zostaje wciąż intensywny a także żywy.
Koszulki z nadrukiem tworzone są za pomocą wielu metod a także technik. Każdy jeden projekt dostosowany jest do wymogów oraz oczekiwań osoby zamawiającej. W gronie najmocniej popularnych technik do realizacji tego typu projektów można zaliczyć:
– metoda cyfrowa,
– nadruk folią flex – wgrzewanie wyciętego projektu w tkaninę, z wykorzystaniem wysokiej temperatury a także specjalnych żelazek.
– sublimacja – przenikanie w tkaninę specjalnego atramentu pod wpływem odpowiedniej, bardzo wysokiej temperatury. Odzież znaczona tego rodzaju techniką musi być w białym, jasnym kolorze zrobiona z poliestru.
– technika premium flock – zadrukowanie odpowiedniej folii, która potem  zamieszczona jest na koszulce.
– druk wprost na tkaninie – DTG – znakowanie za pomocą nowoczesnej drukarki do tkanin, wykonującej projekty precyzyjne, stabilne a oprócz tego grafikę profesjonalnej jakości.
– sitodruk – drukowanie za pomocą wcześniej przygotowanej matrycy. Projekty przygotowywane hurtowo.
– haft komputerowy – nadruk na koszulce stworzony przy użyciu właściwie przystosowanych urządzeń i dopasowanych do zdobienia nici. Dana grafika jest wszywana w materiał ciuchów.
Jak dobrać odpowiednią metodę nadruku?
Ażeby grafika była stosownie zamieszczona na materiale trzeba wziąć pod uwagę wiele niebagatelnych czynników. W gronie najistotniejszych powinno się podać: cel oraz przeznaczenie bluzki, liczbę wykonywanych projektów, kształt a także rozmiar grafiki, okoliczności wykorzystania ubrań, prywatne wymogi kontrahenta.
Stworzenie bluzki na zamówienie to ówcześnie działania powszechne, którego wykonanie nie zajmuje wiele czasu. Niektóre projekty można wykonać od ręki, z kolei inne muszą mieć parę dni.  Szablon i grafika umieszczana na odzieży oczywiście może być indywidualnym projektem odbiorcy, jak także wzorem realizowanym poprzez dana korporację albo zakład produkcyjny.
Cena takiej koszulki uzależniona jest głównie od tkaniny z jakiej wykonana ona jest, wybranej metody nanoszenia grafiki, rozmiaru a także złożoności projektu, jak i osobistych uwarunkowań danej korporacji.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *