Szuka się miejscowości, w jakich wolno przygotować dużo zabaw dla uczniów.

W okresie ferii szkolnych tworzy się dla dzieciaków oraz młodzieży odjazdy poza centrum. Poszukuje się miejscowości, w jakich wolno zorganizować mnóstwo zabaw dla uczniów.

Doskonałym miejscem jest na zimowisko Białka Tatrzańska. Ta mała podhalańska wieś zapewnia znakomity relaks w górzystym klimacie. Nawet podczas lekkiej zimy, nie braknie tam śniegu dla wielbicieli nartów. Stacje narciarskie razem z licznymi wyciągami krzesełkowymi stwarzają doskonałe warunki dla zwolenników tego sportu. Stoki są odpowiednio oświetlone, więc można tam pewnie szusować od rana do nocy

Ogromną atrakcją jest aquapark. Jednostki dorosłe mogą na basenach rozwijać swoją formę ruchową i rozwijać pływanie. Najmłodsi będą się doskonale bawić w brodzikach, przy zjeżdżalniach i wodnych placach zabaw. Do pływalni prowadzona jest woda termalna o temperaturze blisko 30 stopni, skupiająca mikroelementy konieczne dla zdrowia.

Można również zorganizować tylko parodniowy wyjazd w góry. Dla członków wycieczki Białka Tatrzańska proponuje bazę noclegową oraz smaczne wyżywienie w regionalnych karczmach. Przy tejże okazji wolno także skorzystać z terapii w wodzie mineralnej bogatej w potas, magnez, wapń i żelazo. Takie kąpiele dopisują głębokiej relaksacji, wzmacniają odporność na stres zaś nawet wspomagają odchudzanie. Na niewielkie wyprawy Białka Tatrzańska ma świetne realia – umożliwia zjazdy narciarskie albo rozrywkę na basenie. Partycypantom dłuższego zimowiska Białka Tatrzańska zagwarantuje urozmaicone rozrywki w okresie całego pobytu.

Więcej: Zimowiska Białka Tatrzańska

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *