Polecam podjąć współpracę z paroma grafikami komputerowymi.

Pamiętam jak na początku indywidualnej kariery z niezależnej racy z własnego domu próbowałem wykonywać wszystko samodzielnie. Traciłem długie godziny na nauce obrabiania filmów, nauce zarządzania social media ale na pewno najwięcej mojego czasu przeznaczałem na tworzenie grafik, które i tak były tylko poprawne.

W pewnym momencie pojawiły się w mojej pracy środki i wtedy po raz 1-wszy w życiu zdecydowałem się zlecić zaprojektowanie wizytówki – pogografika.pl. Przywykłem do robienia wszystkiego samemu, więc byłem bardzo sceptycznie nastawiony. Zdziwiłem się gdy projekt mojej wizytówki został przysłany tego samego dnia, a jego jakość przeszła moje oczekiwania. Od tej chwili grafik komputerowy zyskał w moich oczach, a ja regularnie korzystam z doskonałych usług paru zaprzyjaźnionych. W większości zlecam proste logo do nowych produktów, grafiki na bloga albo wpisy na mediach społecznościowych. Korzyści z takiej współpracy wyliczyć mogę mnóstwo ale najistotniejsze 2 to z pewnością oszczędność naszych nerwów a także czasu. Nie każdy z nas posiada wszakże talent twórczy.

Dużo lepiej wykorzystywać wszystkie nasze talenty, a grafiki zlecić. Jeśli chodzi o koszty, to są dość przystępne. Większość grafików ma swój cennik w zależności od skomplikowania zlecenia. Jedyną rzeczą do której mógłbym się przyczepić to okres dokończenia takiego zamówienia, a raczej ilość zakolejkowanych zleceń u grafika. Częstokroć jest tak iż termin wykonania zlecenia jest za parę dni, zaś my musimy mieć coś na już. Dlatego też w przypadku takiej współpracy kategorycznie polecam wam współpracować z paroma grafikami komputerowymi.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *