Powstają budynki mieszkalne

W obecnych czasach w większości przypadków powstają budynki mieszkalne, posiadające podziemną aulę parkingową z oznakowanymi miejscami postojowymi. Tego typu rozwiązanie wiąże się z kłopotem trzymania przedmiotów, które normalnie przechowywane by były w garażu – rowerów czy dosłownie płynu chłodniczego.
 
Wyjściem tego problemu jest boks garażowy. W bardzo wielu przypadkach jest to  szafa na dużych nogach, zezwalająca na postawianie auta – wysokość nóżek boksu garażowego jest możliwa do regulacji, a zatem można dopasować do różnorakich rodzajów pojazdów. Boks parkingowy umożliwia pomieścić uposażenie garaży, bez strachu o grabież. Często również jest zastosowany też jako miejsce do przechowywania przedmiotów, w przypadku jeżeli nie posiadamy piwniczki.
 
W wypadku dużych miejsc postojowych pod ziemią a dodatkowo większych przestrzeni do parkowania, boks garażowy również ma możliwość posiadać formę szafy o wys. 2 metrów – od posadzki. Takie rozwiązanie pozwala na jednocześnie trzymanie różncyh rzeczy oraz dodatkowo zatrzymywanie auta. Fabrykanci pokoików parkingowych oferują pokoiki otwierane zwyczajnie przy użyciu podwójnych drzwi, a także otwierane do góry.
 
Dzięki boksom parkingowym, przechowywanie narzędzi nie powinno już być dylematem w lokalu – mamy możliwość je komfortowo chować w sali parkingowej – co powiększa możliwą przestrzeń utylitarną domu. Przy tym, powiększa to wygodę kontrahenta – obsługę pojazdu, jak np. dolewanie płynów mamy możliwość zrobić w hali parkingowej, bez konieczności wnoszenia z mieszkania płynów czy niezbędnych przedmiotów. W przypadku chowania rowerów, usuwa to problem noszenia roweru po schodach z lokalu.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *