Sala konferencyjna w hotelu Art Hotel Niebieski w Krakowie w okolicach lotniska

Interesuje Cię sala konferencyjna w Krakowie o niebanalnym charakterze? Czy kiedykolwiek słyszałeś o Hotelu Niebieski? Jeśli nie, to zaraz będziesz wiedział o nim wszystko, co konieczne, aby przekonać Cię do zorganizowania konferencji w tym niebiańskim miejscu.

Pięciogwiazdkowa lokalizacja – sala na konferencję Kraków

Zlokalizowany nad brzegiem Wisły, w samym sercu Salwatora, z widokiem na piękną panoramę Wzgórza Wawelskiego. Hotel dzieli zaledwie 10km do portu lotniczego Balice, około 1,5km do Zamku Królewskiego na Wawelu oraz mniej więcej tyle samo kilometrów do Rynku Głównego Krakowa.

Centrum konferencyjne w Krakowie Moon-River

Konferencje, szkolenia czy inne spotkania biznesowe nie stanowią problemu dla Hotelu Niebieski. 2 sale konferencyjne o łącznej powierzchni około 90m2 można dowolnie dzielić lub łączyć. Mniejsza sala konferencyjna Moon w układzie teatralnym może pomieścić do 28 osób, natomiast w układzie „U” – 14. Sala konferencyjna River pomieści kolejno 60 lub 25 uczestników spotkania. Po połączeniu obu pomieszczeń, wystarczy miejsca dla grup 90- lub 55osobowych. Sale konferencyjne wyposażone są w rzutniki, ekrany, system nagłośnienia, szybki Internet oraz flipcharty. Po więcej informacji dotyczących sal, zapraszamy do kontaktu z obsługą hotelu na naszej stronie internetowej http://www.krakow.salekonferencyjne.pl/.

Restauracja Vanilla Sky

To, co sprawia, że restauracja Vanilla Sky jest niebywałym miejscem na kulinarnej mapie Krakowa, to rodzinna atmosfera, delikatna kuchnia typu fusion, łącząca smaki śródziemnomorskie z tradycyjną polską kuchnią, a także wybór ponad 70 rodzajów win z przeróżnych zakątków świata. Jeśli szukasz odrobiny relaksu, gdyż konferencje dają Ci w kość, koniecznie odwiedź to miejsce i rozkoszuj się smacznym menu oraz pięknym widokiem z okna.

Baza noclegowa Hotelu Niebieski

Hotel oferuje luksusowe pokoje o powierzchniach 25m2 oraz apartamenty do 55m2. Pokoje utrzymane są w różnej tematyce w zależności, z której strony budynku zlokalizowane są pomieszczenia. Te od strony Wisły utrzymane są w kolorystyce białego dębu. Południowe pokoje cieszą się cudownymi widokami na Bulwary Wiślane, natomiast tym, usytuowanym od strony miasta, towarzyszy kolor wenge. W każdym pokoju znajduje się sejf elektroniczny oraz mini bar.
Niebiańskie sale konferencyjne czekają na Ciebie i Twoich Gości!

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *