Usługi

Z przyjemnością na promienie słońca wystawiamy swoją twarz.
49 lat ago

Z przyjemnością na promienie słońca wystawiamy swoją twarz.

Z całą pewnością wszyscy lubią światło słoneczne. Ochoczo na promienie słońca wystawiamy twarz mając nadzieję, że może troszkę się opalimy. Słońce jest potrzebne do życia wszystkim organizmom i za bardzo nie narzekamy gdy mocno daje nam się we znaki. Niemniej jednak zdarzają się chwile gdy próbujemy trochę ograniczyć dawkę światła kiedy jest go nieco za dużo.  Na taką niedogodność znakomicie sprawdzą się – zasłony.

Rodzajów rolet jest niesłychanie dużo. Są to rolety dachowe, rolety dzień noc, wolnowiszące, chowane do kaset, plisowane a także pozostałe. Montaż niektórych odmian jest bezinwazyjny oraz polega przede wszystkim na przyklejeniu stelażu zasłonki wprost do okiennej ramy bez użycia wkrętów.
Żaluzje plisowane inaczej mówiąc plisy to szczególny typ zasłonek. Tego typu roleta mocowana jest między ramą okienną a szybą, a jej plisowana tkanina umożliwia rozciąganie żaluzji a także zatrzymywanie jej w określonym miejscu okna. Prowadzenie takiego mechanizmu bardzo często odbywa się od dołu do góry.
Także bardzo ciekawymi żaluzjami są żaluzje są dachowe. Montaż przebiega  z użyciem odpowiednich wkrętów, bo takie żaluzje są mocowane do okien nachylonych pod kątem, zatem aby roleta spełniała własną rolę musi być należycie zamontowana aby nie opadała.

Montażem rolet można zająć się samemu, ponieważ nie jest to jakaś skomplikowana czynność, ale jeśli zostały zakupione po raz pierwszy na pewno warto wezwać kogoś, kto już z tego typu montażem miał do czynienia.

Zobacz więcej: plisy warszawa

admin Administrator