Wykonanie permanentnego makijażu może nie tylko oszczędzić ogrom czasu, ale także spowodować, iż będziemy prezentować się dużo lepiej niż w tradycyjnym makijażu.

Stosownie dobrany make up świetnie poprawi nie tylko wygląd danej dziewczyny, ale również jej nastrój. Sporo dziewczyn codziennie, a nawet wiele razy dziennie, maluje brwi, ażeby prezentowały się tak jak należy i pasowały do reszty buzi. Czasami bywa tak, że naturalne brwi widocznie różnią się kolorem od koloru naszych włosów, lub są po prostu bardzo rzadkie i osłabione. W takich sytuacjach, ażeby prezentować się pięknie, trzeba przeznaczyć paręnaście minut dzień w dzień na wykonanie makijażu brwi.

Na całe szczęście aktualnie na rynku oferowane są takie usługi jak makijaż permanentny. Dzięki makijażowi permanentnemu możemy zaoszczędzić każdego ranka dużo czasu, a nasze brwi poprzez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, będą wyglądały idealnie. Efekt po wykonaniu tego typu zabiegu utrzymuje się aż trzy lata. Makijaż taki możemy wykonać na dwa sposoby. Takim jednym z nich jest metoda ombre, czyli cieniowania. Poprzez tą metodę uzyskać możemy niesamowicie naturalny efekt, przednia część brwi jest jaśniejsza, a część tylna – delikatnie ciemniejsza. Makijaż wykonany tą metodą jest niesamowicie modny i bardzo popularny w gronie klientek gabinetów kosmetologicznych.

Inna metoda to tak zwany microblading, inaczej piórkowa. Metoda ta polega na aplikowaniu barwnika przy pomocy mikroostrza. Zrobienie makijażu permanentnego może nie tylko oszczędzić ogrom czasu, niemniej jednak również spowodować, iż będziemy prezentować się o wiele lepiej niż w zwykłym makijażu. Dlatego że zrobi nam go prawdziwa profesjonalistka.

Zobacz: Metoda ombre kielce

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *