Świece naturalne produkowane z wosku sojowego to znakomita alternatywa dla świec standardowych parafinowych.

Ten typ świec, w których wnętrze tworzy się z wosku, powolutku zaczyna opanowywać polski rynek. Pomimo że niektórzy cały czas o nim nawet nigdzie nie słyszeli, niewątpliwie warto zaciekawić się tym towarem, gdyż jest on w pełni eko, za sprawą czego jego fabrykacja nie oddziałuje negatywnie na otaczające nas środowisko. Naturalne świece robione z wosku sojowego to genialna alternatywa dla świec standardowych parafinowych. Nie rozchodzi się tu już tylko o kwestie ekologiczne, chociaż one są z całą pewnością bardzo istotne.

Sojowy wosk charakteryzuje się biodegradowalnością. Jest całkowicie biodegradowalny, a to oznacza, iż rozkłada się samoistnie następnie w środowisku, nie pozostawiając po sobie najmniejszych trujących odpadów. Może on być jednocześnie bezpiecznie używany nawet poprzez alergików lub jednostki posiadające problemy z rozmaitymi uczuleniami. Wosk sojowy nie posiada absolutnie żadnych szkodliwych substancji. Jest całkowicie wolny od chemii, a dzięki temu w pełni bezpieczny dla natury, a także dla samego osobnika.

Naturalne świece oferują też swoim użytkownikom coś ekstra – długi okres czasu palenia. O dziwo mogą palić się znacznie dłużej od swych parafinowych odpowiedniczek. Mówi się, że posiadają nawet dwukrotnie wyższą żywotność, za sprawą czego stają się jednocześnie wyrobami wyjątkowo ekonomicznymi. Jedna bardzo duża sojowa świeca bez problemu będzie się wypalać poprzez parę tygodni. Lepiej zatem zainwestować swoje pieniądze w takie świece, niż kupować 2 słabej jakości świeczki parafinowe.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *