Nowy/stary vintage

Ożenek to jedno spośród najważniejszych doświadczeń w naszym istnieniu, jak i najbardziej stresujących. Zanim dotrzemy do ślubnego kobierca, musimy przebrnąć przez tonę formalności, podpisów, pieczątek, uśmiechów w urzędach i kościelnych kancelariach. Dopiero wówczas następuje oczekiwany czas organizowania. Która sala pomieści wszelkich gości, zaś jednocześnie będzie elegancka oraz nowoczesna? W jaki sposób ułożyć menu, żeby zadowolić również wuja gustującego w dobrze wysmażonej pieczeni oraz znajomych zwykle na co dzień stołujących się tylko w wegańskich knajpach? Zamówić zespół instrumentalny grający kultową muzykę z lat osiemdziesiątych lub dj-a, który poruszy towarzystwo w dowolnym wieku? Oraz najważniejsza decyzja, która króluje na weselnej karcie “must-do”. Kto, i w jakim stylu, udokumentuje najwspanialsze momenty tegoż najważniejszego spośród dni?

Nowoczesny/stary vintage

Fotografia ślubna od paru lat przeżywa charakterystyczny renesans. Jeszcze częściej wybitnych fotografów odszukamy w Internecie, niż w małym zakładzie na końcu drogi. Nie potrzeba im sporo sprzętu, aby przygotować setki zdjęć w każdym spośród dostępnych stylów. Współczesny fotograf kwalifikacjami przypomina Leonardo da Vinci – uwieczni ważne momenty, wybierze najciekawsze kadry, natchnie je cyfrowej obróbce, utworzy pliki w właściwej rozdzielczości (idealne do opublikowania na Facebooku oraz Instagramie) oraz wydruki, z jakich para młoda będzie potrafiła ułożyć oryginalny album weselny. Elegancko i z klasą. Bajecznie oraz po cesarsku. Klasycznie oraz ciepło. Nowocześnie i ekstrawagancko. Gama dogodnych stylów jest ogromna.

Triumfuje naturalność

Zapomnij o nudnym oraz dzikim pozowaniu. Sprawnego fotografa poznasz po tym, iż jest praktycznie niezauważalny. Bystrym okiem aparatu kontroluje którykolwiek twój ruch. Od przygotowań w rodzinnym domku, po szaleńcze atrakcje weselne. Zaobserwuje również owe czynniki, na które braknie tobie czasu w tymże ślubnym zawirowaniu. Toż człowiek od zadań specjalnych, troszkę taka wróżka chrzestna, lecz zdecydowanie droższa w utrzymaniu oraz nie towarzysząca ci poprzez cały czas. Jednego możesz być pewien – dokładny oraz delikatny fotograf zadowoli każde twoje marzenie.

Ślubny backstage

Głównym celem weselnej fotografii jest uchwycenie sław nocy – państwa młodych, jako także ich najdroższych. Ale wspomnień nie przynoszą tylko ludzie, ale lokum, okoliczności i małe detale. Dlatego w albumie odnajdzie się również miejsce na portret pięknie ozdobionego tortu, roześmiane buzie niespokojnych dzieci, uchwycone w ostatnim momencie promienie przebiegającego światła czy chwile odpoczynku pomiędzy następnym tańcem. Te czasy, jakie tak prosto przegapić, a później sprawiają największą przyjemność.

Należałoby ulokować w profesjonalnego fotografa oraz jego umiejętności – w człowieka, któremu można uwierzyć oraz oddać intymne, osobiste momenty stanowiące pamiątkę dla nas i własnych bliskich.

Zobacz: fotografia ślubna

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *