Ta dyscyplina zdobyła sobie serca bardzo wielu miłośników.

W Twoim życiu brak wrażeń? Czy może potrzeba Ci możliwości relaksu po ciężkim dniu w pracy, na uczelni czy szkole? Jeśli jeszcze do niedawna, po powrocie do swojego domu, zasiadałeś przed tv lub komputerem, może w końcu przyszedł czas na wypróbowanie czegoś zupełnie nowego! Paintball to genialna rozrywka nie tylko dla młodzieży. Rozrywka ta zdobyła serca wielu miłośników nieomalże na całym świecie. Stanowi świetną odskocznię od codziennych problemów, często pomaga się odstresować, a oprócz tego umożliwia polepszenie swojej kondycji a także koordynacji wzrokowo-ruchowej! Wbrew opinii sporej ilości osób, które z tego rodzaju sportami mają niewiele wspólnego, Paintball w ogóle nie uczy nastolatków agresji.

A nawet przeciwnie, oczekuje od nich ciągłej odpowiedzialności za kolegów, z swojej drużyny, jak również z przeciwnej. Nie chcielibyśmy przecież zrobić nikomu jakiejkolwiek krzywdy. A o to zresztą nie jest tak prosto. Przy należycie zastosowanych środkach bezpieczeństwa, nie powinna wyrządzić się nam jakakolwiek krzywda. Trafienie kulką z farbą kończy się zazwyczaj krótkim bólem, zbrudzonym ubraniem i, czasami, małym siniakiem.

Czego potrzeba, by rozpocząć grę w Paintball? Nie musimy na samym początku kupować drogiego markera oraz specjalistycznego munduru. W zupełności wystarczy wyposażenie się w tańszy ubiór z demobilu, a w pozostałą resztę sprzętu zaopatrzy nas wypożyczalnia, którą niewątpliwie zdołamy znaleźć przy torze. Oczywiście, w momencie kiedy poczujemy, iż to doskonała zabawa dla nas, należy przeanalizować zakup własnego sprzętu i stroju!

Zobacz: paintball Ostrów Wielkopolski

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *