Pełny kurs na prawo jazdy kategorii C Warszawa wymaga od nas 3200.

Prawo jazdy jest niezwykle przydatną rzeczą w życiu. Gdy mamy prawo jazdy, możemy przemieścić się w różnorodne miejsca swoim autem i o wiele szybciej aniżeli autobusem. Są różne kategorie prawa jazdy. Powinniśmy zacząć od kat. B, aby przystąpić później do dalszych szkoleń prawa jazdy.

 

Istnieje możliwość także związać własną pracę z tym dokumentem i zostać wówczas tzw. kierowcą zawodowym. Wtedy potrzebne nam będzie prawo jazdy kat. C. Wymagania, jakie musimy spełnić, aby mieć szansę na te uprawnienia: to głównie musimy mieć prawo jazdy kategorii B. Przy tym należy mieć ukończony 21 rok życia. Mając prawo jazdy kat. C, możemy prowadzić auta ciężarowe przekraczające swoją masę całkowitą od trzech,pięć do pięciu ton, dzięki czemu możemy pracować w tym zawodzie. Taki kurs na kategorię C składa się z około 50 h, w tym 20 godzin teoretycznych i minimum trzydzieści godzin praktyk. Jest jednak też taka opcja, że można samemu przyswoić teorię i po prostu zapisać się do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Ażeby dostać kategorię C, należy także zaliczyć egzamin, który trwa ok. trzydziestu minut. Po zdaniu testu teoretycznego ma miejsce test z praktyki.

 

Jest tutaj tyle lepiej, iż już jakieś podstawy umiejętności jazdy są, dlatego że posiadamy prawo jazdy kat. B. Koszt takiego kursu wynosi mniej więcej od trzech tysięcy, a wszystko uzależnione jest od tego w jakim mieście się zdaje. Przykładowo kurs prawa jazdy kat c Warszawa kosztuje mniej więcej trzech tysięcy dwustu złotych w zależności od tego jak wiele godzin się wykupi.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *