Na pewno warto jeszcze dodać iż obrzeże te działa na rozmaitych podłożach takowych jak żwir, ziemia czy kostka granitowa.

Jeżeli czytasz właśnie ten tekst, to jest prawie pewne że masz na swojej posesji ogród i dlatego chcesz aby był on piękny i odpowiednio zagospodarowany. Z wielu wyzwań jakie czekają na Ciebie kilka z nich dotyczy Twojego trawnika. Chwasty, pojedyncze kępki, wypalone przez słońce miejsca oraz nadmierny porost trawy to jedne z najpopularniejszych z nich. W poniższym tekście wspomnę jak usunąć jeden z tych problemów raz na zawsze.

Jeśli zatem nie chciałbyś ażeby trawa zajmowała miejsce które przeznaczone jest dla pozostałych roślin, będziesz potrzebował obrzeża trawnikowe. Wynalazek ten nie jest pod względem technicznym skomplikowany. To zwykły kawałek plastiku który wyznacza konkretną granicę do jakiej może rosnąć trawa. Zazwyczaj jest plastyczny, zatem bez kłopotu zdołasz z niego uformować np łagodny łuk między trawnikiem a ścieżką.

Jeśli zaciekawił Cię ten temat i chcesz się pozbyć raz na zawsze problemu znacznego przerastania trawy niewątpliwie powinieneś się zaciekawić wyrobem jakim jest geobord. Jest to specjalne obrzeże trawnikowe bardzo proste jeśli chodzi o sam montaż, zrobione z zdecydowanie bardziej odporniejszego plastiku. Mocuje się je przy wykorzystaniu kotew do podłoża. To znaczy brak potrzeby kopania. Warto wspomnieć iż obrzeże te działa na różnorakich podłożach takich jak żwir, ziemia czy kostka granitowa. Dostaniemy go także w kilku kolorach.

Jeśli więc chcesz sobie zaoszczędzić non stop pracy z trawą której w ogóle nie powinno być w poniektórych miejscach, musisz zainwestować trochę pieniędzy w tego typu obrzeża.

Autor: ekobord

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *