Owa, jaką mieliśmy obecnie, nie wykonywała swojej pracy.

Po nastu latach eksploatowania naszego domku zdecydowaliśmy się na prawdziwe przeprowadzenie w nim przebudowy. W tym kierunku zakupiliśmy jakiekolwiek potrzebne produkty budowlane, które mieliśmy użyć do przebudowy. Pośród nich były tynki oraz gładzie wapienne. I mieliśmy zamontować w całym domu nową klimatyzację. Owa, którą mieliśmy obecnie, nie odgrywała swojej funkcji. Zdarzało się, iż w wybranych miejscach w budynku, na ścianach pojawiała się pleśń. W tymże kierunku kupiliśmy wszystkie niezbędne elementy klimatyzacji.

Całość została nakreślona pod stropami, jakie następnie zostały nadwieszone na profilach stalowych. W pokojach postawiliśmy wentylatory kanałowe. W własnych dwóch ubikacjach postawiliśmy wiatraki łazienkowe z timerem.

Pewien z specjalistów doradził nam, iż świetnie zrealizują one własną rolę w owych wnętrzach i będą nam sprzyjać poprzez lata. W jadalni, w kilku miejscach położyliśmy dwa klimatyzatory z kurkiem zwrotnym. Jakiekolwiek kupione poprzez nas zawory były wytworzone z szlachetnej wartości surowców. Cała klimatyzacja po zrealizowaniu dobrze spełniała własną misję. Gdy nadwieszone zostały aktualnie każde sufity, mogliśmy podejść do kolejnych prac remontowych. Na ściany została położona gładź wapniowa, która jest znacznie odporniejsza na wilgotność. Ściany również posmarowaliśmy specjalną farbą trwałą na pleśnie i wilgoć. Zastąpiliśmy też podłogi z panelowych na drewniane. W ubikacji zostały usunięte wszystkie płytki oraz na ich pole zostały umieszczone kolejne. Wymianie zostały poddane również wszystkie witryny, umywalka i lustro. Trzeba było wymienić także prysznic tudzież wannę. Praktycznie jedyne co pozostało ze dotychczasowej łazienki to półka na ręczniki. Była toż wyjątkowo estetyczna półka wykonana z drzewa egzotycznego, jakie było niesamowicie odporne na wilgoć. W kuchni po umieszczeniu wentylacji i podwieszeniu sufitów, podeszliśmy do skucia poprzednich kafelek ze ściany. Toż samo osiągnęliśmy z kafelkami na podłodze.

Wymieniliśmy jakiekolwiek stare meble domowe. Nowoczesne sprzęty kuchenne zrobione były na wymiar, dzięki czemu perfekcyjnie pasowały do powierzchni kuchni. Zabudowana pozostała chłodziarka tudzież zmywarka. Na suficie pozostały postawione halogeny, które stale rozjaśniały całą przestrzeń kuchni.

Przebudowy nie uniknęła przestrzeń łóżkowa, gdzie wymieniona została podłoga i tapety na ścianach. Z mebli zostało zastąpione wyłącznie łóżko, bo rozerwała się w nim rama. Nowe łóżko, jakie nabyliśmy w salonie meblowym, było stworzone z pełnego drewna modrzewiowego. Do tegoż miało silny szkielet z drzewa gruszkowego. Uzgodniliśmy także, iż wymieniamy stary materac ze sprężynami na inny piankowy. Do wszelakiego odnawianego mieszkania, poza jadalnią i ubikacją, zakupiliśmy wykładziny. Dywan do sypialni posiadał wschodnie symbole i był barwny. W salonie musieliśmy zamienić okno, ponieważ konstrukcja okna zatraciła koloryt, i jedyna spośród szyb była uszkodzona. Też podłoga kafelkowa znajdująca się w salonie potrzebowała pozostać wymieniona. Poniektóre z kafelek były do tego stopnia uszkodzone, że raczej nie było widać na nich aktualnie wzoru. Wymieniliśmy również wrota wejściowe, bo te, które posiadaliśmy, były w całości porysowane przez naszego psa.

Zobacz: Wentylatory z zaworem zwrotnym

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *