W ostatnim czasie jednak zmienił się całkowicie temat

Mój ukochany mąż bez przerwy zalewa mnie informacjami o zmianach w systemie aukcji OZE. Nie znam się na tym, poprzez to za każdym razem okropnie mnie to nudzi, w momencie gdy mój mąż o tym mówi. Są to takie informacje, które mi się w ogóle nie przydadzą, niemniej jednak staram się w każdej sytuacji  go słuchać skupieniem. Ależ nie mogę tego słuchać dłużej aniżeli paręnaście minut, dlatego go bardzo proszę, abyśmy tą naszą rozmowę przełożyli troszeczkę na później. Zazwyczaj się obraża, ale sam osobiście wie, iż o moich paznokciach , czy na temat moich wizyt u kosmetyczki również nie może zbyt długo słuchać.

W ostatnim czasie jednak zmienił się całkowicie temat i na tapecie jest w chwili obecnej Urząd Regulacji Energetyki. Ten temat także nie jest mi znany. W ogóle to co powiązane jest z jakimś biznesem bądź ekonomią okazuje się być dla mnie całkowicie obce i mnie zbytnio nie interesuje. Na całe szczęście z wsparciem przychodzi za każdym razem mój ulubiony sąsiad, z którym mój małżonek może rozmawiać całą noc na te tematy, ogromnie się cieszę, że ma wkoło siebie osoby, które na identycznym poziomie fascynuje rozmowa na takie tematy.

Jak najczęściej bywa z sąsiadem przychodzi również do naszego domu jego małżonka, z którą też się przyjaźnię i oddajemy się przyjemności babskich ploteczek, nowinek kosmetycznych a także innych kobiecych spraw. Uwielbiam te nasze momenty, kiedy jesteśmy podzieleni na 2 grupy i sobie plotkujemy.

Zobacz: Dariusz Maciński

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *